Friday, January 25, 2013

American Dreamers: Peace Corps volunteers - on reality check in Ukraine

"All Peace Corps volunteers are dreamers. Before coming to Ukraine, each of them had a dream and a goal".

Find out what Roberta Eleazer was dreaming about, when she packed for Ukraine, and what was the reality she met during her stay.

Source: http://www.facebook.com/PCUkraine

Добровольці Корпусу миру США діляться своїми враженнями про своє перебування в Україні. Середній термін їхньої служби - два роки. Деякі залишаються надовше. Усі вони - мрійники. До приїзду в Україну кожен з них мав свою мрію та мету: комусь допомогти, отримати більше досвіду, поділитися своїми ідеями, тощо. У реальному житті, пропрацювавши в Україні 2 роки, вони аналізують те, що було зроблено. І тепер цікаво подивитися через призму прожитого часу на свої досягнення та порівняти їх з тим, про що вони мріяли всього кілька років тому. Вони діляться цим з нами у цьому фотопроекті: "За мрією"

Робін Еліжер:

Мрії:

- допомогти іншим
- торкнутися життя
- допомогти зробити зміни
- взяти участь у пригоді

Ми росли з думкою про те, що потрібно допомагати. Я займалася цим роками у своїй громаді вдома, у школі, і було абсолютно логічно зробити наступний крок, та піти у Корпус миру, який заснували тоді, коли я народилася.

Реальність:

Сподіваюся, я допомогла іншим, я знаю що доторкнулася до багатьох життів, я знаю, що у громаді, де я працювала (м. Долина) відбулися певні зміни. Мені подобалося знайомитися з українською культурою, весіллями, святами, традиціями, і кожен день був пригодою.

Корпус миру виявився іншим, ніж я сподівалась. Я отримала професійний досвід. Я працювала з дуже освіченими людьми. Людьми, які мріють про свою країну та хочуть працювати на те, щоб життя у ній стало кращим. Впевнена, моя громада впевнено іде до західних стандартів життя, при тому зберігаючи свою культуру.